Aktuality

zveřejněno: 2.11.2019

Dne 28.10. 2019 bylo rozděleno vedení klubu mezi 4 odpovědné osoby. Podrobné rozdělení najdete zde - http://florbal-klatovy.cz/klub Ze strany klubu jde tak o snahu ke zlepšení chodu jednotlivých rozdělených sekcí a kompentencí, zrychlení servisu pro hráče a rodiče a v neposlední řadě jde o krok k lepší orientaci v jednotlivých úsecích. Rozdělení je platné od 1.11. 2019. Pro více informací a jakýkoliv dotaz je vám k dispozici celé vedení klubu.

zveřejněno: 28.10.2019

O prodlouženém víkendu se odehrála další kola našich mládežnických a dětských družstev. Starší žákyně se i přes úvodní prohru s Ivanti Tigers Jižní Město nevzdaly a dokázali remizovat s FBŠ Bohemians Praha a ve třetím zápas dokonce porazit Florbal Chodov. Tím si holky udržely místo v elitním koši pražské soutěže. Ve stejný den sehrály také juniorky v rámci pražské soutěže další dva zápasy. Zatímco s Pitbulls Kolín s přehledem holky vyhrály, zaváhání si naše nejstarší dívčí zástupkyně vybraly s Vinohrady, kde za remízu odvážejí pouze bod. Třetím a posledním zástupcem sobotního představení byl početný tým elévů, který nasbíral několik zkušeností, gólů a v na 25. ZŠ v Plzni tak rozhodně nebyl do počtu. Jediný zástupce, který se představil v neděli 27.10. byl tým staršch žáků ve Šťáhlavech. Tři zápasy, tři výhry, jeden nádherný obrat proti "Varům" a postup z třetího koše do druhého tak zlepšily náladu nejen trenérovi, ale také samozřejmě i samotným hráčům.

zveřejněno: 21.10.2019

Vzhledem k pokládání nového povrchu na SH ZŠ Čapkova odpadají tréninky v pondělí 21.10. a ve středu 23.10. na SH ZŠ Čapkova a v příštím týdnu od 28.10. - 30.10. (pondělí - středa) odpadají VEŠKERÉ tréninky z důvodu uzavření hal o podzimních prázdninách.

zveřejněno: 14.10.2019

Uplynulý víkend přinesl opět spoustu výjezdů a zápasů. V sobotu s představil tým starších žáků na domácí palubovce, který v malém počtu dokázal uhrát velmi pěkné výsledky. Jedna výhra, jedna remíza a prohra díky nepoměru v počtu hráčů, které měli trenéři k dispozici na střídání a logicky kluci "odešli" fyzicky. Junioři "na Slavii" v Plzni opět 100% a nezaváhali ani v jednom zápase. Zaslouženě tak vedou tabulku 2. ligy juniorů. Neděle se nesla opět v podobném duchu. Na svůj první turnaj v sezóně se vydali elévové, a to v hojném počtu. Turnaj v Plzni na 14. ZŠ si děti velmi užily a přivezly několik cenných zkušeností a gólů. Čtvrtým zástupcem na víkendové scéně byly starší žákyně, které dominovaly v Praze. Tři zápasy, tři výhry, posun v tabulce a holky společeně s trenérem a jejich rodiči mohly strávit zbytek slunečné neděle spokojeně. | Foto: Starší žákyně

zveřejněno: 6.10.2019

O uplynulém víkendu se opět odehrálo několik zápasů v rámci soutěží jednotlivých kategorií. Sobota patřila dorostenkám a mladším žákům. Holky výjezd do Prahy zvládly na výbornou a berou za obě dvě vítězství 6 bodů. Mladší žáci, nutno dodat, že velmi omlazení o velký počet elévů, zvládli svůj vstup do sezóny také dobře. Takřka nový tým dokázal vstřelit několik hezkých gólů a jednou i na domácí palubovce haly CMS vyhrát! Neděle patřila mužům a jejich domácímu dvojzápasu, dorostenci brzy ráno odjeli do Františkových Lázní. Mladší naděje (Na fotografii) nejdříve přehráli FbC Plzeň 8:4, ve druhém zápase ale kluci podlehli Chebu, který dal dva rychlé góly a my jsme se nedokázali přes výborný výkon brankáře hostů prosadit. Muži, které čekal vstup do ligy v domácím prostředí, první zápas proti Chebu zvládli a smetli ho desítkou na kontě. Bohužel, ve druhém zápase s nováčkem ligy z Kynžvartu nastoupil "jiný tým" a nejstarším zástupcům oddílu se nedařilo prosazovat tak, jak by si přál a podlehli mu rozdílem 4 gólů.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2020
275 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 SPORT CLUB Klatovy 17 / 37
2 Greyhounds Plzeň 15 / 35
3 TJ Tlučná 15 / 32
4 USK Akademik Cheb 17 / 30
5 TJ Sokol Lázně Kynžvart 15 / 19
6 Florbal Slavoj Tachov 15 / 16
7 FBC FORSEE PLZEŇ 17 / 13
8 RUDÝ KONĚ Horažďovice 17 / 5

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 721 sledujících
318 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal