Aktuality

zveřejněno: 11.8.2019

Muži s juniory mají za sebou náročné, leč poměrně úspěšné Czech Open 2019 (viz obrázek). Po letní přípravě to je pro nejstarší celky první ostřejší příprava na novou sezónu, která se kvapem blíží. V srpnu ale čeká všechny členy náročný program. Mužské a juniorské hráče čeká o víkendu 24.a 25. 8. 2019 pohár České pojišťovny, který sehrají v Praze. O týden déle je čeká ještě společně s dorostenci kondiční víkend. Celá příprava bude okořeněna několika přátelskými utkáními. Podobně tomu je u ženských složek, kterým po herním soustředění v Kašperských Horách pokračuje fyzická příprava. Dorostence čeká první víkend v záři turnaj v Olomouci - Moravian Cup. Program je připravený i naše mladší členy, na které čeká tradičně poslední týden v srpnu příměstský camp. Veškeré informace k dalšímu programu budeme postupně zveřejňovat hráčům a rodičům, kteří jsou přihlášení na již zmíněné akce. Informace k začátku sezóny, k rozpisu tréninku, k platbě členských příspěvků a k termínové listině jednotlivých kategorií zveřejníme v týdnu od 19. 8. 2019.

zveřejněno: 5.8.2019

"Florbalové Czech Open je pozoruhodným spojením tradice a kvality. Již od roku 1993, kdy se turnaj poprvé konal, do Prahy pravidelně jezdí ty největší florbalové hvězdy. Málokterý sportovní podnik v Česku má takové obsazení a prestiž jako právě Czech Open. Letošní 28. ročník turnaje, nad nímž převzal záštitu pražský primátor Zdeněk Hřib, začíná 8. srpna a bude stejně zábavný jako v uplynulých letech." píší organizátoři turnaje na webu, který můžete sledovat po celou dobu konání, a to od středy 7.8., kdy se náš celek přesouvá do Prahy, až do neděle 11.8., kdy turnaj končí. "Příznivci florbalu se mohou těšit na obhájce zlata z loňského Czech Open Falun, který si dál drží vysoký standard – v letošním superfinále švédské ligy jen těsně podlehl Storvretě. Nebude chybět ani Pixbo, které v Praze obvykle patří mezi nejlepší – a to jak v mužské, tak v ženské soutěži. Po roční odmlce se vracejí dva titáni: nejslavnější švýcarský klub Wiler Ersigen a Mladá Boleslav, český vicemistr s kádrem plným reprezentantů. V nejprestižnější kategorii mužů se letos diváci nedočkají týmů z Finska, ale zato se jim představí lotyšský tým Lekrings. Lotyši na loňském MS mužů překvapivě zdolali Čechy a v podobný úspěch budou v Praze doufat i hráči Lekringsu" pokračují organizátoři. Náš celek se utká s týmy z Čech (OLYMP PRAHA), se kterým se mimo jiné utkáme i v rámci příprav na sezónu ke konci srpna na poháru České pojišťovny, dále pak s týmem ze Švýcarska (Baar United) a s Finským soupeřem (After Ski) hned na úvod turnaje ve čtvrtek odpoledne. Jedná se tak o první přípravný turnaj mužského celku spojeného s juniory do nové sezóny, držte palce!

zveřejněno: 25.7.2019

V rámci plynulosti dopravy na soustředění ze Sušice směrem na Kašperské Hory upozorňujeme na uzavírku v Dlouhé Vsi za Sušicí. "Od 1. dubna letošního roku je zcela uzavřen úsek silnice mezi obcí Dlouhá Ves a Kašperské Hory. Důvodem úplné uzavírky je kompletní výstavba tohoto úseku silnice, v rámci stavební akce „II/169 a II/145 Dlouhá Ves – Radešov, úsek B a C“. Původně plánovaný termín ukončení úplné uzavírky a zprůjezdnění zmíněného úseku řízené semafory od 29. června 2019 se prodlouží do 15. listopadu letošního roku." Možnosti, jak se vyhnout komplikacím - "Objízdná trasa pro veškerou dopravu je vedena ze Sušice přes Podmokly, Dražovice, Nezdice do Kašperských Hor, odtud do Rejštejna, odkud pokračuje standardně bez omezení na Srní, Modravu a Horskou Kvildu." V případě potřeby více informací najdete na http://www.isusice.eu/index.php/susice/102-zpravy/15691-uplna-uzavirka-dlouha-ves-radesov-bude-prodlouzena

zveřejněno: 23.7.2019

Připomínáme informace k soustředění na Kašperských Horách, které začíná v neděli 28.7.2019. Pro více informací telefonicky kontaktujte sekretáře oddílu --> +420 722 957 069.

zveřejněno: 23.7.2019

Rozpis zápasů na Floorball Czech Open 2019 je znám! Více o výsledcích a průběhu --> http://www.czechopen.cz/vysledky/tym/391

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2019
264 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 Greyhounds Plzeň 4 / 10
2 TJ Tlučná 4 / 10
3 SPORT CLUB Klatovy 4 / 9
4 USK Akademik Cheb 4 / 9
5 TJ Sokol Lázně Kynžvart 4 / 6
6 RUDÝ KONĚ Horažďovice 4 / 3
7 FBC FORSEE PLZEŇ 4 / 0
8 Florbal Slavoj Tachov 4 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
0 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal