Aktuality

zveřejněno: 9.2.2020

V době jarních prázdnin, tj. 10.2.-14.2.2020, jsou ZRUŠENY veškeré tréninky. Páteční trénink mužů a juniorů 19:30 na CMS proběhne dle předpisu. Děkujeme za pochopení!

zveřejněno: 3.2.2020

Víkend patřil čtyřem kategoriím. Sobota juniorům a dorostenkám, neděle elévům a starším žákům. První sobotní zmiňovaná kategorie stále drží svoji neporazitelnost, ovšem nebylo to zadarmo. junioři v prvním zápase přestříleli Rokycany, ve druhém zápase se po nepovedeném začátku nakonec dostali do zápasu a porazili Florbalovou školu." Začátek byl bohužel jako obvykle z naši strany ospalý. Díky tomu bylo utkání od prvních minut vyrovnané a nás herní přednes nebyl takový jaký by jsme si představovali." Komentuje začátek prvního zápasu Honza Polomis. "V půlce první třetiny jsme však zlepšily pohyb a postupně se dostávali do čím dál tím větší herní pohody. Tu jsme si nakonec udrželi celý zápas a posílali jsme mnoho střel na branku soupeře. Zápas nakonec vyhráváme po skvělém výkonu 13:4. Výborně řešené obranné situace a včasný přístup k útočícím hráčům soupeře mi dělal radost. I přes spoustu vstřelených branek chci pochválit obranu a brankáře!" dodává a pochvaluje si trenér Honza. A druhý zápas? "Ani v tomto utkání jsme nezlomili prokletí první třetiny. Od začátku jsme byli horším týmem a soupeř si s námi dělal prakticky cokoliv. Ve druhé třetině jsme si řekli jak lépe pokrýt a zastavit nebezpečné útoky přes střed hřiště, které nám dělali značné problémy. Díky tomu jsme se konečně zase dostali do hry, bylo vidět, že soupeř začíná mít problémy a utkání se začínalo překlánět v náš prospěch. Druhou třetinu jsme vyhráli v poměru 2:4 a tak bylo utkání momentálně 5:4. Třetí třetinu bych přirovnal k dobývání Vídně Turky v roce 1683. Naštěstí pro nás však nepřišlo Vídni na pomoc vojsko spojených evropských zemí. Soupeře jsme drželi hluboko v jeho třetině a otočili utkání nakonec i výsledkově v náš prospěch. Vítězíme 6:9 a bereme další cenné vítězství"! Poli dále dodává "Chci moc poděkovat klukum za skvělý výkon! Mam radost ze dokážeme i nepříliš povedené utkání nakonec zlomit v náš prospěch. Co to pro nás znamená ? Další a další práce, děláme chyby a soupeř je smrtelně trestá. Musíme se poučit." Junioři v letošní sezóně stále ještě neprohráli a i přes trable v některých zápasech mají stále plný počet bodů. Druhá Florbalová škola Plzeň na nás ztrácí již 18 bodů. Druhým sobotním aktérem byl tým dorostenek, který taktéž odvezl z Kladna plný počet bodů. Holky společně s trenérem Radkem Mašátem předvedly přesvědčivý výkon, který vedl ke dvěma jasným výhrám. Holky drží první příčku s šestibodovým náskokem. V neděli pak pokračoval tým elévů a starších žáků. Elévové hráli domácí turnaj, na který bohužel nedorazil jeden tým a místo 3 zápasů sehrály kluci a holky pouze dva. Cenné zkušenosti, nové poznatky a skvělá atmosféra panovala po celé dopoledne, ve kterém tým dokázal v obou případech vyhrát. Posledním zástupcem byl tým starších žáků, který se utkal v HMS Karlovy Vary postupně se třemi soupeři. Zvítězit dokázali kluci bohužel jen jednou.

zveřejněno: 30.1.2020

V pátek 31.1. jsou zrušené VŠECHNY tréninky mládeže vzhledem k pololetním prázdninám. Trénink mužů a juniorů od 19:30 proběhne dle programu normálně. Děkujeme za pochopení.

zveřejněno: 19.1.2020

V sobotu tři kategorie, v neděli dvě. Z toho domácí kolo juniorů. Tak vypadal uplynulý víkend. A přes trápící marodky týmy napříč klubem jsme si nevedli vůbec špatně. Prvním a nejmladším zástupcem byl v sobotu tým elévů, který jel sbírat další zkušenosti do florbalového života. Tři zápasy odehrál tým složený z holek i kluků na hale v Domažlicích, kde dokázal i jednou vyhrát! Druhým zástupcem byl tým starších žáků. Ve sportovní hale ve Šťáhlavech kluci, společně se Šárkou Ježdíkovou, odehráli taktéž tři zápasy jako jejich mladší kolegové v Domažlicích. Bohužel starší žáci se potýkají s rozsáhlou marodkou a tým na malý počet hráčů předvedl výborné výkony (5:5,1:6,6:7). Třetím sobotním zástupcem byly juniorky, které v Praze zaváhaly. Po výhře nad Pitbulkami z Kolína (6:3) nedokázaly holky přehrát "betonující" tým Vinohrad a po jedné výhře a prohře (2:4) se vracejí holky domů se třemi body. Nedělní klání bylo o něco veselejší. Starší žákyně, taktéž oslabené, nejdříve dvěma góly přehrály Chodov Blue, poté s Akademií Mladá Boleslav prohrály 3:0, ale o to více si holky spravily chuť v posledním zápase. "Bohemku" Jesenice holky rozstřílely 8:0 a radovat se tak mohou ze dvou víkendových vítězství. Nejstarší nedělní kategorií a zároveň "programem víkendu" bylo představení domácích juniorů proti rezervě Slavie a Sokolovu. V obou zápasech to nebyl nijak jednoznačný výsledek (dvě výhry 4:3 a 5:3), ale při absenci pár nejlepších hráčů a po dlouhé zápasové pauze kluci splnili roli tabulkového favorita a oba zápasy za pomocí skvělé domácí divácké kulisy zvládli. Juniorky i junioři si po víkendu stále drží první pozice v tabulce. | Foto: Starší žáci ve Šťáhlavech.

zveřejněno: 13.1.2020

Druhým lednovým víkendem se rozjela druhá část sezóny. Převahu měly dívčí kategorie, dorostenky čekal dvojzápas v Praze, starší žákyně "B" jako open tým zkusily své počínání ve Varech na turnaji 3+1. Mladší žáci pak v sobotu odpoledne uspěli na hale ve Šťáhlavech. "V prvním zápase nás čekal nevyzpytatelný soupeř,rezerva Bohemky. Do zápasu jsme vstoupili vlažně,naopak soupeř nás svoji aktivitou ze začátku přehrával. Postupně jsme se však nastartovali a v zápase začali být více aktivní. Díky tomu tento těžký zápas vyhráváme 7:4." Hodnotí první zápas proti Fš Bohemians "B" trenér Honza Hořký. "Ve druhém zápase nás pak čekal soupeř, který nás minule dost potrápil, Kanonýrky z Kladna. Na tohoto soupeře jsme po poslední zkušenosti ovšem vlétli a celý zápas víceméně tlačili, kombinovali a hlavně se střelecky prosazovali. Tentokrát jsme tedy zápas zaslouženě vyhráli 11:1 a domů odvezli 6 bodů a potvrzení prvního místa" hodnotí i druhý zápas Honza. "Zlepšit musíme určitě důraz před oběma brankami,komunikaci a řešení některých situací a detailů. Jinak holkám patří pochvala za nasazení a týmovou práci. Děkuji rovněž skvělým rodičům za podporu." dodává "Bača" a i přes upevnění si první pozice v tabulce zůstává nohama na zemi. | Foto: Starší žákyně "B", Karlovy Vary

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2020
177 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 FBC FORSEE PLZEŇ 0 / 0
1 Greyhounds Plzeň 21 / 50
4 Florbal Slavoj Tachov 0 / 0
5 RUDÝ KONĚ Horažďovice 0 / 0
6 SPORT CLUB Klatovy 0 / 0
8 TJ Sokol Lázně Kynžvart 0 / 0
9 TJ Tlučná 0 / 0
10 USK Akademik Cheb 0 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
354 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal