Aktuality

zveřejněno: 17.12.2018

Uběhl poslední víkend letošního roku a čeká nás čtrnáctidenní pauza. Nutno říci, že víkend se nám podařil! Sobotou začaly víkend dětské a mládežnické kategorie. Do dalekého Chodova odjely mladší žákyně z Měčína, které vyhrály všechny zápasy (5:4,3:1,9:2,3:2) a turnaj tak vyhrály. Ve stejný den bojovali mladší žáci v Domažlicích, kteří turnaj taktéž vyhráli po třech vyhraných zápasech (2:1,6:5,15:1). Do třetice sobotních výjezdů bodovali také dorostenci "A", kteří v prvním zápase smetli Teplice 16:2 a ve druhém zápase bohužel prohráli s prvním tabulce - Libercem 3:8. V obou zápasech drželi náš tým vynikající výkony brankářů Michala Lišky a Michala Schodlbauera. V neděli se hráli "pouze" dvě kategorie. Starší žáci v rámci blmf soutěže sehráli tři zápasy v Přešticích a povedlo se nám vyhrát "jen" jeden zápas, ostatní jsme těsně prohráli (8:6,5:6,2:5). Tečkou za víkendovými výjezdy udělali muži, kteří v Tachově sehráli dva zápasy. V prvním zápase proti Tachovu to v 1. třetině nevypadalo dobře, jelikož tým prohrával už 0:3, ale první a druhá třetina už byla v naší režii a celý tým s kapitánem Víťou Maňasem v čele zavelel k obratu. Výsledek 4:3 v základní hrací době nám zajistil 3 body. Ve druhém zápase, proti Domažlicím "B", jsme byli bohužel ti smolní a prohráli o gól 4:5. V obou zápase byl vidět posun všech hráčů, a to hlavně mladších, kteří v mužské kategorii začínají a sbírají zkušenosti.

zveřejněno: 10.12.2018

Mistrovství světa v Praze se českému týmu nepovedlo podle představ a skončili jsme bohužel na 4. místě. Šampionát ovládli famózním výkonem Finové, kteří přehráli ve finále Švédsko. Ti druhé místo neunesli a ihned po předání stříbrných medailí "placky" sundali a odešli do kabin. Překvapením mistrovského turnaje jsou Švýcaři, kteří už v semifinále velmi potrápili Švédsko, které postoupilo až na nájezdy. Hráčem mistrovství a zároveň hráčem Švýcarska byl brankář Pascal Meier. Po reprezentační přestávce čeká ale český florbal další a zároveň poslední herní víkend před koncem roku. Hned v sobotu 15.12. se v Plzni představí áčko dorostenců, které čeká nelehký úkol - první zápas Dynamo Teplice, ale ve druhém zápase srovnáme síly s prvním a suverénním Libercem. Kluky můžete podpořit na hale plzeňské Slavie VŠ. Ve stejný den, tedy 15.12., sehrají svůj poslední turnaj v roce 2018 i mladší žáci. Čekají nás 4 dopolední zápasy na hale Jiskry Domažlice. V neděli jedou muži do Tachova změřit síly s domácím Tachovem a s Jiskrou Domažlice. Tečkou za víkendem bude trojkový turnaj starších žáků v Přešticích.

zveřejněno: 26.11.2018

Víkend nám přinesl opět další zápasy. Před domácím mistrovstvím světa poslední herní víkend. V sobotu se na 14. ZŠ v Plzni představili elévové, které trápí marodka již delší dobu. I přes nemoci jsme ale odjeli a sehráli všechny zápasy. V neděli na domácí hale sehrály juniorky svůj dvojzápas a dařilo se z poloviny. S plzeňskou Slavií holky sice vysoko prohrály, zápas s Rokycany byl už ale v naší režii a bereme tak 3 body.

zveřejněno: 20.11.2018

Víkend nám přinesl opět několik zápasů napříč oddílem. V sobotu se v HK Rokycany představila rezerva dorostenců, kterým dvojzápas proti Florbalové škole a Varům "B" nevyšel podle představ. Na domácí palubovce SH ZŠ Čapkova se přestavil "A" tým dorostenců a bylo na co se dívat. Kluci dokázali oba zápasy s přehledem vyhrát a nadělili tak Teplicím (10:4) i Chomutovu (10:6) "desítku". Obzvlášť proti Chomutovu kluci předvedli parádní výkon a obrali tak 3. v tabulce o body. V neděli jsme v podobném stylu pokračovali dále. Ve Šťáhlavech se představili v dalších ligových zápasech mladší žáci, kteří taktéž jako rezerva dorostenců, neuspěli a vracejí se bez bodu. Mladší žákyně v přeboru mladších žáků dokázaly až na jeden zápas všechno vyhrát. Muži na domácí palubovce předvedli sympatický výkon. V prvním zápase proti favorizované Florbalové škole Plzeň "B" jsme dlouho drželi krok, nakonec jsme však podlehli 6:10. Ve druhém zápase v "derby o okres" jsme přehráli Horažďovice 5:4 a doma tak muži berou 3 body.

zveřejněno: 12.11.2018

V sobotu se do Chodova u Karlových Varů vydaly juniorky, které jely bojovat o další body do tabulky. Dvojzápas na severozápadě Čech se holkám povedl. V prvním zápase proti TJ Plamen Chodov jsme vyhráli 9:4, ve druhém zápase proti FBC Plzeň holky nasázely 7 gólů a brankářka udržela čisté konto - 7:0. Průběžně holky zůstávají na druhém místě o 2 body za plzeňskou Slavií.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2019
249 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 T.J. Sokol Koterov 16 / 40
2 TJ Sokol Vejprnice 16 / 40
3 Florbalová škola Plzeň B 16 / 38
4 DDM Stod 16 / 33
5 SK Jiskra Go-Go Domažlice B 18 / 27
6 FbC Plzeň B 16 / 26
7 FBŠ SLAVIA Plzeň B 16 / 22
8 USK Akademik Cheb 16 / 21
9 Florbal Sokolov B 18 / 20
10 Florbal Slavoj Tachov 18 / 20
11 SPORT CLUB Klatovy 16 / 18
12 FBC FORSEE PLZEŇ 18 / 13
13 RUDÝ KONĚ Horažďovice 16 / 6

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 532 sledujících
303 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal