Aktuality

zveřejněno: 25.3.2019

V sobotu sehráli muži další ze svých ligových zápasů, které bohužel nezvládli. V prvním zápase kluci obdrželi "desítku" od rezervy plzeňské Slavie nabité juniory, ve druhém zápase jsme pak podlehli v prodloužení okresním konkurentům z Horažďovic. Oslabený tým, díky zraněním a marodce, tak získal pouze bod a zkomplikovali jsme si závěr sezóny. Nutno podotknout, že hned na začátku prvního zápasu se nám, už tak v oslabené sestavě, zranil jeden z klíčových hráčů a také brankář, který musel zápas dochytat se zraněním a do Tachova mířili hned z rána další brankáři z nichž Jan Hořký nastoupil v poli díky dalšímu zranění našeho hráče. Oběma zraněným přejeme brzké uzdravení ačkoliv prognóza je taková, že v letošní sezóně Honza Morava a Sváťa Hudec pravděpodobně skončili. Naopak dorostenci "A" předvedli neskutečný výkon proti Fbš Bohemians v 1. kole play-off a ačkoliv oba zápasy prohráli, nemůžeme mluvit o jasném průběhu. Kluci bojovali, nic nedali zadarmo a v mnoha případech Bohemku trápili na jejich půlce a v předbrankovém prostoru. Soupeři přejeme hodně štěstí na MČR!

zveřejněno: 18.3.2019

Důležitým víkendem pro dorostence "A" byl dvojzápas proti Teplicím a Chomutovu. Vzhledem k prvnímu zápasu v SH Krupka za Teplicemi odjížděli kluci na zápas už v pátek, aby se na důležitá utkání mohli v klidu vyspat a nabrat síly. V prvním zápase proti Teplicím nešlo vše podle představ a prohráli jsme 9:12. Na druhý zápas se kluci už "oklepali" a uvědomili si důležitost zápasu a Chomutovu nasázeli "třináctku". Z Teplic jsme odjížděli se 3 body a nejasným postupem. Rozhodlo se až v neděli, kdy tým Varů podlehl Liberci těsně 5:6 a my máme zajištěné play-off. Zápasy proti Fbš Bohemians sehrají kluci 24.3. na hale v Praze. V tentýž den, tedy v sobotu, sehráli další ligové zápasy mladší žáci, kteří v početné sestavě odehráli celkem 4 utkání. Pro mnoho hráčů a hráček to byla premiéra a nutno dodat, že s prvními zápasy se všichni "poprali" na výbornou.

zveřejněno: 14.3.2019

Ve středu 13.3. proběhla první vlna klubového focení. Fotky jsou k dispozici u karty hráčů na webu v sekci "Kategorie", originální fotky, nebo fotky doplňkové, jsou k dispozici a k poslání u fotografa a trenéra Martina Klána - klan@florbal-klatovy.cz Další vlna focení proběhne příští středu, tedy 20.3. taktéž na hale CMS od 15:30 do 17:30. Prosíme zbytek hráčů, aby se v tento termín a čas dostavili.

zveřejněno: 11.3.2019

O víkendu náš oddíl reprezentoval "jen" na dvou frontách. V Tlučné se představili elévové, kteří zabojovali a dokázali některé zápasy "urvat", na domácí palubovce sehrály juniorky své poslední domácí kolo v sezóně. Doma holky vybojovaly pouze tři body, a to za výhru nad plamenem z Chodova - 5:0. V první zápase holky utkání lehce "podcenily" a prohrály 2:4 po individuálních chybách. Po první třetině kdy holky spálily své šance a naopak soupeř dárek v podobě přesilovky a další šanci využil. Ve zbytku zápasu pak holky i přes herní a střeleckou převahu zápas bohužel už otočit nezvládly.

zveřejněno: 3.3.2019

Muži i dorostenci, a to áčko i béčko, pomalu dojíždějí své poslední zápasy. O víkendu potvrdily všechny kategorie tréninkovou píli a nasazení. Nejdříve v sobotu muži odvezli 6 bodů z Tachova, kdy přejeli "desítkou" Domažlice a po vlažném startu se tak dostali ve druhé třetině několika rychlými góly do tempa a zápas udrželi až do vítězného konce. Druhý zápas s favorizovaným, leč marodkou oslabeným, Stodem muži také zvládli. Konečný výsledek 2:1 po emotivní třetí třetině a po několika výborně odbráněných oslabení jasně mluvil pro nás a my si kromě 6 bodů odvážíme posun v tabulce. Dorostenci "A" ve stejný den vyvrátili spekulace všech, kteří jim před sezónou nevěřili. Oba zápasy taktéž zvládli. Nejprve, podobně jako muži po vlažném startu, přehráli Českou Lípu 5:2, ve druhém zápase opět po vlažnějším začátku porazili Fbc Plzeň 6:3. Průběžné 4. místo v tabulce a dva zápasy před koncem základní hrací částí nás tedy dělí od případného play-off. Páte Vary na nás ztrácejí 2 body a my tak musíme za 14 dní v Teplicích potvrdit naše výkony, zabojovat a potvrdit play-off. Tam by nás případně čekal někdo ze stále nerozhodnuté trojice - Tatran Střešovice, FbŠ Bohemians nebo FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Nutno zmínit, že obě kategorie - muže i dorostence "A" - v sobotu držely fantastické výkony brankářů - Svatopluka Hudce, Marka Štaubera a dorosteneckého Michala Schödlbauera. Taktéž v sobotu, ale na hale v Rokycanech bojovaly i naše holky. Mladé naděje z Měčína taktéž potvrdily, že mají formu. Žákyně vyhrály 4 zápasy a jeden remizovaly. V neděli jsme na domácí palubovce sehráli přátelák proti ženám z Písku. Ačkoliv výsledek nebyl na prvním místě, dokázali jsme ženy z jihu Čech porazit 12:5 a holky si zkusily zahrát "velký" florbal 3 x 20 min. Posledním zástupce z víkendových výjezdů byl dorost "B", který v neděli sehrál dvojzápas ve Františkových Lázních. I ti dokázali, že na to mají a přivážejí první body do tabulky po výhře nad Varama "B" 4:3.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2019
248 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 T.J. Sokol Koterov 24 / 64
2 DDM Stod 24 / 52
3 TJ Sokol Vejprnice 24 / 50
4 Florbalová škola Plzeň B 24 / 44
5 FbC Plzeň B 24 / 41
6 FBŠ SLAVIA Plzeň B 24 / 40
7 Florbal Sokolov B 24 / 35
8 SK Jiskra Go-Go Domažlice B 24 / 33
9 SPORT CLUB Klatovy 24 / 29
10 USK Akademik Cheb 24 / 27
11 Florbal Slavoj Tachov 24 / 24
12 FBC FORSEE PLZEŇ 24 / 16
13 RUDÝ KONĚ Horažďovice 24 / 13

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 618 sledujících
369 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal