Aktuality

zveřejněno: 22.2.2018

O víkendu 24.-25.2. nás čeká opět náročný víkend. V sobotu se v Rokycanech představí tým dorostenek. Na hale ZČU v ten samý den sehrají další zápasy junioři a v neděli jedou starší žáci do Sokolova bojovat v pokračování 2. koše.

zveřejněno: 19.2.2018

Sobotní dorostenecká liga byla opět v režii Klatov. V prvním zápase se klukům podařilo vyhrát 9:4 nad domácími Rokycany, které výsledek zřejmě zaskočil. Ve druhém zápase proti Fbc Plzeň "B" jsme byli taktéž lepší, avšak začátek byl vlažnější. Výsledkem 8:1 jsme plzeňskou rezervu přejeli a vzali další tři body. Celkově kluci vedou tabulku ligy dorostenců už o 11 bodů před druhými Domažlicemi a jsou tak dvě kola před koncem sezóny kousek od postupu do nejvyšší dorostenecké soutěže. "Kluci odehráli dobré kolo,obě utkání byli lepší a více na balonku.Kombinace se dařila,občas však kulhalo zakončení. Musíme však udržet nasazení a koncentraci po celý zápas, protože se stalo,že kluci začali moc vymýšlet a hlavou už občas byli v šatně. To v nejvyšších soutěžích může stát tým celý zápas. Jinak jsem s celkovým obrazem hry spokojený a ani jeden zápas jsem nepochyboval o tom,že bychom neměli vyhrát." Shrnul se spokojeným úsměvem sobotní duely trenér Honza Hořký.

zveřejněno: 13.2.2018

O víkendu 17. a 18. 2. se v kraji odehraje pouze jedna liga. Dorostenci odehrají další důležité zápasy v Rokycanech, kde se utkají s domácími Rokycany a FBc Plzeň "B". I přes větší marodku v týmu se kluci chystají být znovu 100% a přivést 6 bodů, držte palce!

zveřejněno: 12.2.2018

V sobotu se na domácí půdě konalo další kolo ligy dorostenek. Oba týmy se snažily, nicméně každý turnaj nemůže vyjít podle představ. Holky si zkusily prohru i výhru a do určité míry sestavu ovlivnila i marodka. Stejně tomu bylo v neděli, kdy tým starších žáků odjel společně jedním autobusem s juniory do Chodova. Mančaft složený s 5 holek a 6 kluků se ale vůbec neztratil a naopak ukázal velkou bojovnost a nasazení při tak velké marodce. Také proto si odvážíme 6 bodů. Junioři sehráli ve Varech také kvalitní zápasy, ale bohužel bez bodu.

zveřejněno: 6.2.2018

V sobotu 10.2. pořádají dorostenky další kolo na domácí půdě. Celý turnajový den začíná v 9:00 a více informací se dozvíte na události na našich facebookových stránkách. V neděli pak máme dvojitý výjezd. Junioři jedou do Karlových Varů, kde se utkají s "béčkem" Slavie a s domácími Karlovými Vary. Starší žáci jedou ještě o kousek dál, a to do Chodova, kde v rámci druhého koše postupně změří síly s Florbalovou školou Plzeň, Sokolovem, Ostrovem a s "béčkem" Slavie Plzeň.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2020
177 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 FBC FORSEE PLZEŇ 0 / 0
1 Greyhounds Plzeň 21 / 50
4 Florbal Slavoj Tachov 0 / 0
5 RUDÝ KONĚ Horažďovice 0 / 0
6 SPORT CLUB Klatovy 0 / 0
8 TJ Sokol Lázně Kynžvart 0 / 0
9 TJ Tlučná 0 / 0
10 USK Akademik Cheb 0 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
354 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal