Aktuality

zveřejněno: 12.3.2018

První víkend jarních prázdnin jsme měli opět napilno. A dařilo se! V sobotu zabojovalo 9 statečných na hale plzeňské Slavie v rámci prvního koše a i přes výhru v prvním zápase nad Sokolovem "padáme" do druhého koše. Holky ve stejný den odjely do Chodova, kde se jim taktéž gólově i herně dařilo. V neděli pak sehrála dvě družstva mladších žákyň turnaj v Rokycanech. Pro tým holek z Měčína to nebylo poprvé a dařilo se jim, pro náš "open" týmu to byl první turnaj a holky bojovaly, co to šlo. Poslední kategorií, která měla o víkendu program byl dorost. Kluci si pojistili první příčku ve 2. lize dorostenců a dva zápasy před koncem sezóny vedou tabulku o 14 bodů nad druhým Sokolovem, který jsme doma přehráli 4:3. Příští sezónu nás čeká 1. liga dorostenců!

zveřejněno: 9.3.2018

Čtyři kategorie čeká opět víkend v herním cyklu. V sobotu zavítají oba týmy dorostenek do Chodova, kde sehrají dohromady 6 zápasů. Ve stejný den na hale plzeňské Slavie sehrají v rámci 1. koše své další zápasy starší žáci a v neděli pak čeká náš klub dorostenecká liga doma a mladší žákyně výjezd do Rokycan.

zveřejněno: 7.3.2018

V době jarních prázdnin 12.- 16.3. jsou zrušeny VEŠKERÉ TRÉNINKY.

zveřejněno: 5.3.2018

O víkendu jsme odehráli další zápasy a tentokrát dva doma. V sobotu se na domácí půdě představil tým elévů, který ukázal své kvality a tréninkové schopnosti. Tentýž den se odehrálo další kolo ligy mužů, kteří se herně zvedli a dokázali opět bodovat. S Koterovem sice kluci "dostali" 0:5, ale s Forsee Plzeň už si výhru kluci pohlídali a vyhráli 6:0 a s Toužimí taktéž "válec" 11:1. V neděli se na hale CMS ukázali mladší žáci, kteří si turnaj užili a rozhodně neztratili.

zveřejněno: 26.2.2018

O víkendu jsme opět sehráli další zápasy. Celkem jsme měli 3 výjezdy, z toho však byl pouze jeden úspěšný. V sobotu se vydal tým dorostenek do Rokycan, kde se holkám nepovedlo uhrát ani bod. Trápila nás především koncovka a neproměňování šancí. Junioři taktéž v sobotu sehráli své dva zápasy na ZČU v Plzni. Od bodu byli kluci blízko, ale nakonec taktéž i druhý zápas prohráli. V neděli měli na svém zápasovém plánu výjezd i starší žáci. Ti jeli až do Sokolova, kde nejdříve zaskočili domácí Sokolov a následně i ostatní tři týmy a se 4 výhrami postupují zpět do 1. koše.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2020
177 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 FBC FORSEE PLZEŇ 0 / 0
1 Greyhounds Plzeň 21 / 50
4 Florbal Slavoj Tachov 0 / 0
5 RUDÝ KONĚ Horažďovice 0 / 0
6 SPORT CLUB Klatovy 0 / 0
8 TJ Sokol Lázně Kynžvart 0 / 0
9 TJ Tlučná 0 / 0
10 USK Akademik Cheb 0 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
354 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal