Aktuality

zveřejněno: 29.1.2018

V sobotu 27.1. měl náš oddíl další dva výjezdy. Dorostenky "B" zamířily na 28. ZŠ Plzni, kde dokázali, že nejsou takové "béčka", jak by se mohlo zdát. Složení remíza, prohra a výhra je bodově v tabulce přiblížilo k lepším zítřkům, ačkoliv herně se holky velmi zvedly a turnaj od turnaje se zlepšují. Ve stejný den, ale na hale plzeňské Slavie, změřili síly naši junioři se Sokolovem a s Rokycany. V zápase se Sokolovem kluci dlouho prohrávali a až třetí třetina, kterou vyhráli 4:0, jim zajistila výhru 6:4. S Rokycany nás trápila koncovka a pokrytí hráčů soupeře před naši bránou, ale i tak kluci dokázali vybojovat druhé vítězství 5:4 a berou 100%. Neděle už pak patřila starším žákům, kteří jeli hrát "domácí" kolo do Kašperských Hor. Těm se bohužel herně ani výsledkově nedařilo, 3 x prohráli a tým složený z dívek i chlapců pojede za 14 dní do Chodova, kde jej čeká 2.koš.

zveřejněno: 23.1.2018

V sobotu čeká rezervu dorostenek výjezd do Plzně, kde na 28. ZŠ sehrají své další ligové zápasy. Ve stejný den, do stejného města, ale na jinou halu, na halu Slavie Plzeň, odjedou i junioři. Ti sehrají své zápasy se Sokolovem a s Rokycany. Starší žáky pa v neděli čeká "domácí" kolo. Tentokrát se všechny týmy podívají do Kašperských Hor, jelikož naše domácí hala SH ZŠ Čapkova je přes celý víkend obsazená. V rámci prvního koše zde sehrají kluci a některé holky zápasy s Florbalovou školou Plzeň a s Rokycany.

zveřejněno: 22.1.2018

Další led(n)ovou sobotou pokračoval program našeho klubu. Doma se představily mladší žákyně, které předvedly krásný výkon a dokázaly 3x vyhrát a pouze jednou prohrát. Stejně tomu bylo v Rokycanech, kam odjeli naši mladší žáci. I ti dokázali 3x vyhrát a pouze jednou obdrželi prohru. V neděli 21.1. odehrála nejstarší mužská složka další trojzápasy s tradičními soupeři. Muži tentokrát vyrazili jen se dvěma lajnami a jedním náhradníkem, což mělo zvýšil tempo hráčů a samozřejmě také navodit zdravou rivalitu uvnitř týmu pro příští nominace. Výsledky byly následující. S Koterovem 2:4, s Forsee 2:3sn a s Toužimí 3:0. Shrnutí nového trenéra Davida Hlaváčka: "Po delší době byla dle slov hráčů zpátky ona chuť pořádně se pobavit, prát se o každý míček. Důraz byl kladen i na souhru celého týmu, což se v mnoha situacích velmi dařilo zejména proti Koterovu. Pokud budeme poctivě pracovat, věřím, že příště můžeme přivézt i 9 bodů místo 4 z dneška." Dorostenci pokračují v jízdě 2. ligou, když ve Františkových Lázních prohráli smolně se Sokolovem a vyhráli nad Karlovými Vary. I přes dvě zaváhání v sezóně si kluci drží první příčku s náskokem 5 bodů.

zveřejněno: 17.1.2018

V sobotu se na svou další ligovou štaci vydají mladší žáci, kteří začínají úvodním zápasem v 8:00 na hale HK Rokycany. Stejná kategorie v dívčím podání se představí v 9:00 na domácí hale. Do Měčína můžete přijet podpořit mladší žákyně. V neděli se pak utkání ryze mužské kategorie. Do "frantovek" jedou upevnit první pozici naši dorostenci, do Plzně na Slavii jedou pod novým vedením muži. Držte palce!

zveřejněno: 14.1.2018

V sobotu 13.1.jsme na hale CMS v Klatovech odehráli další domácí kolo dorostenek. "Celkově hodnotím turnaj jako povedený,jednomu týmu se dařilo v kombinaci,bohužel občas chyběla větší přesnost.Druhý tým se rval a překvapil minimálně ve dvou zápasech.Oba týmy lze pochválit za nasazení a bojovnost. Turnaj nám odhalil jak pozitiva,tak negativa,na kterých budeme dál společně pracovat" Hodnotí domácí kolo trenér Honza "Bača" Hořký. Elévové se v neděli 14.1. v Tlučné taktéž neztratili a ukázali, že od začátku sezóny se velice zlepšili.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2020
275 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 Greyhounds Plzeň 13 / 29
2 TJ Tlučná 12 / 28
3 SPORT CLUB Klatovy 13 / 28
4 USK Akademik Cheb 12 / 21
5 TJ Sokol Lázně Kynžvart 13 / 19
6 Florbal Slavoj Tachov 12 / 10
7 FBC FORSEE PLZEŇ 12 / 7
8 RUDÝ KONĚ Horažďovice 13 / 4

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 709 sledujících
311 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal