Aktuality

zveřejněno: 10.3.2020

Regionálních výkonný výbor rozhodl takto —> Víkend 14.- 15.3. a 21.- 22.3. 2020 se RUŠÍ veškeré turnaje, zda se odehrají zápasy ženský složek v Praze budeme VĚDĚT ZÍTRA! Více zde —> https://www.ceskyflorbal.cz/clanek/informace-ceskeho-florbalu-k-zasedani-bezpecnostni-rady-statu

zveřejněno: 10.3.2020

Po dopoledním nařízení vlády ČR o omezení společenských, kulturních a sportovních akcí jsme se rozhodli reagovat na situaci a v rámci klubu do konce týdne tj. od zítřka 11.3. do pátku 13.3. rušíme veškeré tréninky na všech halách a tělocvičnách. Během pátku/víkendu budeme podávat další informace, zda se tréninky rozjedou znovu od pondělí, nebo bude pozastavení prodlouženo. Zda se o víkendu odehrají zápasy a turnaje stále nevíme, čekáme na výstupy z jednání celostátního výkonného výboru a následně z jednání regionální rady českého florbalu. O všem budeme ihned informovat. Děkujeme za pochopení.

zveřejněno: 10.3.2020

S ohledem na aktuální situaci vyčkává klub na výstupy z jednání Český florbal Ve chvíli, kdy se domluví vedení na řešení situace, budeme všechny členy a rodiče informovat, do jaké míra se nás dotkne nařízení vlády. Děkujeme za trpělivost!

zveřejněno: 19.2.2020

Připomínáme, že do konce února 2020 by měla být zaplacená druhá část členských příspěvků. Číslo klubového účtu najdete v sekci "Kontakt".

zveřejněno: 10.2.2020

Další úspěšná série víkendových zápasů je za námi. V sobotu zaváhali pouze dorostenci, kteří odehráli domácí kolo "v azylu" na hale Slavia VŠ Plzeň. V obou zápasech bohužel prohráli a patří jim průběžné 4. místo. "Zbylé" tři kategorie už byly ale 100%. Druhým sobotním zástupcem byly starší žákyně, které po výborném výkonu zaslouženě postupují do 1. výkonnostního koše. "Mezi turnaji byla o týden delší pauza, proto jsme šli do prvního zápasu s otázkou, jak se nám bude dařit. V tréninku jsme se zaměřili na některé herní prvky, které nás provází celou sezónou a bylo potřeba se s nimi pokusit vypořádat." začíná trenér Radek Mašát. "Prvních sedm minut proti domácímu týmu Rudná Panthers Praha nebylo podle našich představ. Začali jsme v pomalém tempu a nechávali si diktovat tempo hry soupeřkami. Vstřelili jsme sice ve čtvrté minutě první branku, ale následně inkasovali. Postupně se ale začala projevovat naše herní převaha. První polovina utkání skončila pro nás 3:2. Ve druhé polovině začala hra nabírat na rychlosti i přesnosti. V zápase dvou odlišných poločasů jsme zvítězili 6:2." hodnotí první duel Radek. "Druhý zápas proti SK Dvojka Praha D byl náročnější. Soupeři jsme chtěli oplatit dvě prohry ze září a listopadu. Hráli jsme aktivně a zápas byl velmi fyzicky náročný. Na holkách bylo vidět, že se chtějí rvát o každý míček. V první polovině se ovšem nepodařilo ani jednomu týmu vstřelit branku. Herní převahu, kterou jsme měli i v předchozích dvou duelech, se nám konečně podařilo potvrdit gólově. Sehráli jsme ji 4:1, což bylo i konečné skóre celého utkání." komentuje i druhé utkání trenér Mašát. Po třetím vydařeném zápase Radek hodnotí celý turnaj a postup "Výhra ve třetím zápase 5:4 nás posouvá do prvního koše. Potěšující je i třetí místo v celkové tabulce ligy. Holky byly skvělé a všem dokázaly, že umí bojovat i ve chvílích, kdy se zrovna nedaří. Terka chytala skvěle a všechny hráčky v poli si také zaslouží veliké poděkování za odvedené výkony." V sobotu odehrály své další dva zápasy také juniorky, které dvakrát zvítězily a pojistily si tak 1. místo v tabulce pražské soutěže. Neděle pak patřila mužskému týmu, který doma odehrál poslední turnaj v sezóně. A po přesvědčivém a koncentrovaném výkonu se kluci mohou těšit z 6 bodů a z posunu v tabulce. V prvním zápase kluci nadělili "desítku" Horažďovicím, ve druhém zápase třemi góly přehráli plzeňský tým Forsee. | Foto: Starší žákyně

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2020
177 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 FBC FORSEE PLZEŇ 0 / 0
1 Greyhounds Plzeň 21 / 50
4 Florbal Slavoj Tachov 0 / 0
5 RUDÝ KONĚ Horažďovice 0 / 0
6 SPORT CLUB Klatovy 0 / 0
8 TJ Sokol Lázně Kynžvart 0 / 0
9 TJ Tlučná 0 / 0
10 USK Akademik Cheb 0 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
354 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal