Aktuality

zveřejněno: 11.10.2020

Na základě nařízení, které MZČR vydalo ve čtverečních hodinách, musíme přerušit na 14 dní tréninkovou činnost ve vnitřních prostorách. Zastavena je také veškerá zápasová činnost. Od zítřka ale můžeme trénovat ve skupince 20 lidí venku. Podrobné vyjádření zde - https://www.cuscz.cz/novinky/vykladove-stanovisko-k-omezeni-sportovni-cinnosti-od-1210.html Trenéři budou kontaktovat své hráče a rodiče o venkovních aktivitách.

zveřejněno: 8.10.2020

Vzhledem k opatření, které ministerstvo zdravotnictví k 8.10. vydalo, musíme bohužel oznámit, že od pondělí 12.10. bude prozatím na 14 dní přerušena vnitřní tréninková i zápasová činnost. Pravidlo 20 lidí ve vnějších prostorách stále platí, a proto se trenéři co nejdříve ozvou svým hráčům a rodičům se svými alternativními tréninkovými plány venku. Děkujeme za pochopení a doufejme, že se brzy do haly znovu vrátíme!

zveřejněno: 8.10.2020

O víkendu nás čeká hned několik turnajů. Hrají čtyři mužské celky a mladší žákyně čeká jejich první turnaj v letošní sezóně, který odehrají v sobotu 10.10. v Mariánských Lázních. První zápas mladších žákyní se odehraje od 13:00 proti domácímu celku, poté v 15:00 proti FBC Plzeň a v posledním zápase se utkají proti FBC Rokycany od 16:20. Ve stejný den hrají i mladší žáci v Tachově. Od 13:00 si to rozdají s Tachovem B, od 14:40 s týmem z Tlučné a v posledním zápase dne je čeká v 16:20 zápas proti Slavii Plzeň red. Následující den, tedy v neděli 11.10., hrají dorostenci ve Šťáhlavech. První zápas začíná ve 13:30 s týmem FBC Plzeň B, druhý zápas s TJ Tlučná od 15:50. Ve stejný den hrají i muži, áčko odehraje svá první utkání v hale Slavia VŠ Plzeň a béčko se chystá do Františkových Lázní. Áčko se od 13:00 utká s týmem FBC Forsee Plzeň. Druhý zápas, od 15:20 sehrají s Rudými Koni z Horažďovic. Druhý mužský tým B hrají první zápas od 9:00 s Chebem, druhý od 11:30 proti Rokycanům. Mužům a mladším žákyním přejeme, úspěšný vstup do prvních zápasů sezony. Bohužel Vás musíme upozornit na fakt, že všechny zápasy se odehrají bez účasti diváků, dle platných nařízení z vlády ČR o nouzovém stavu k pandemii COVID-19. Děkujeme za pochopení. Pokusíme se, o co nejaktuálněji informovanost ohledně stavu a výsledcích zápasů na klubových sociálních sítí.

zveřejněno: 5.10.2020

O víkendu se odehrál pouze jeden turnaj, jelikož starším žákům, juniorům a dorostenkám byly zápasy přesunuty z důvodu nařízení karantén. Starší zahájily svoji letošní pouť ve středočeské lize na hale Kotlářka v Praze, kde odehrály svůj první turnaj. Družstva všech týmů doznala určitých změn, proto byl tento turnaj částečně neznámou. První zápas s Black Angels-black jsme nezvládli a prohráli 0:4. Holky měly potíže především s rychlostí a přímočarostí naší útočné hry. Ve druhém souboji nás čekal loňský vítěz soutěže, FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Tohoto soupeře jsme větší část hrací doby přehrávali, vytvořili jsme si náskok 3:1, ale neudrželi jsme pozornost a v krátkém čase se skóre otočilo na konečných 3:5. O udržení v prvním výkonnostním koši jsme se utkali s FATPIPE Tigers Start98 Kunratice. Sledovali jsme jejich předešlé zápasy a věděli, že to bude těžký soupeř. Naše děvčata ale ukázala, že bojovat umí a po vítězství 6:1 jsme se mezi nejlepšími v prvním koši udrželi. “Všem holkám patří velké poděkování za práci v přípravě i na tomto odpracovaném turnaji”. Hodnotil jediné víkendové utkání trenér starších žákyň Radek Mašát. Zápasy starších žáků musely být, bohužel, z důvodu nastavení soutěžního řádu pro košové systémy kontumovány. O náhradním termínu juniorů a dorostenek, Vás budeme informovat v průběhu týdne.

zveřejněno: 28.9.2020

V sobotu se na domácí palubovce odehrála premiéra 2. ligy žen. Bohužel se z důvodu rozsáhlé marodky mohlo zúčastnit pouze 7 hráček a jedna gólmanka, takže vyhlídky nebyly nejpozitivnější. V prvním zápase proti Rokycanům holky smolně dvakrát inkasovaly, avšak i v tomto počtu se soupeřkami držely krok, a postupně skóre pohlednými akcemi otočily na 4:2. Bohužel Rokycany zvládli zápas z protiútoků otočit na 6:4, naše šance již zůstaly nevyužity a zápas jsme tak prohrály 6:4. Premiéra zanechala pozitivní dojem a v holkách pocit, že by to mohlo i v tomto počtu jít. Do druhého zápasu jsme nastoupily posilněny o jednu hráčku proti již známému Plamenu Chodov z druhé ligy juniorek. Tohoto soupeře jsme od začátku přehrávaly a přestřílely. Naše výborné kombinace však často končily na dobře chytající gólmance soupeře, to samé se však dalo říct i o střelách soupeře. Soupeř přes dobře chytající brankářku Guziovou dostal do branky jen 2 pokusy a z druhého zápasu tak bereme zaslouženě 3 body za výhru 5:2, pod kterou se významně odepsala Kristýna Štampachová se svými čtyřmi brankami. Premiéra v lize žen tak dopadla na 50%. Premiéru v dresu Klatov si odbyla Kateřina Josífková. "Holkám děkuji za výkon a přístup v tak malém počtu a marodům pak přeji brzké uzdravení a zapojení zpět mezi nás. Hra holek se mi líbila a věřím, že ve větším počtu budeme zápasy lépe zvládat" řekl po zápase trenér žen, Jan Hořký. Ve stejný den se v nedalekých Domažlicích odehrálo i první kolo 2. ligy dorostenců. Z důvodu karantény hlavního trenéra Martina Klána si premiéru na střídačce dorostenců odbyl letošní nový asistent dorostenců a starších žáků Kamil Gajdoš, který tak začal sbírat nové zkušenosti velmi rychle. V prvním zápase měli kluci, kteří byli doplněni i o čtyři dorostenky dobrý vstup do zápasu a do první přestávky šli ve vedení 3:1. Skóre se jim začátkem druhé třetiny podařilo navýšit na 4:1, poté přišel zlom, zápas se začal hrát nahoru dolu, což sokolovským hráčům vyhovovalo, podařilo se jim snížit a následně i v závěrečných minutách vyrovnat na 5:5. V závěru zápasu začali být dorostenci zase o něco lepším týmem na hřišti, ale zápas to už zvrátit nedokázalo, proto zápas skončil z našeho pohledu nezaslouženou remízou 5:5. K vítězství nepomohl ani výborně hrající Adam Žežula, který se na výsledku podílel čtyřmi góly. Ve druhém zápase byl opět dobrý vstup do zápasu, kdy dokázali vstřelit první gól, nicméně zbytek zápasu byl pak pod taktovkou Chebu, který celý zápas určoval tempo hry. V polovině zápasu na chvíli polevili, což dalo dorostu příležitost snížit na 5:3, poté je již soupeř k ničemu většímu nepustil, a i především díky výborné první formaci zaslouženě vyhrál 9:3. „Jsem rád, že jsem mohl s dorostem pomoci a děkuji za zkušenost, která mi byla poskytnuta. Mile mě překvapil výkon holek, především vynikající Terky Tomanové v bráně, která nás celou dobu držela, těším se na další zápasy“ Hodnotil po zápase dorostenců asistent trenéra Kamil Gajdoš.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2021
196 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 TJ Tlučná 4 / 12
1 Greyhounds Plzeň 21 / 50
2 USK Akademik Cheb 4 / 9
3 TJ Sokol Lázně Kynžvart 2 / 6
4 Florbal Slavoj Tachov 4 / 6
6 FBC FORSEE PLZEŇ 2 / 3
8 RUDÝ KONĚ Horažďovice 4 / 3
9 SPORT CLUB Klatovy 2 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
0 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal