Aktuality

zveřejněno: 29.1.2019

Prosíme o pečlivé přečtení. Z rozhodnutí poslední schůze vedení jsme změnili a zároveň sjednotili systém objednávek. Jediná cesta, jak si objednat náš klubový sortiment, je přes tuto adresu --> http://florbal-klatovy.cz/fanshop. Objednávky, vzhledem k množství a ne tak velké četnosti, budeme uskutečňovat od 1.1. 2019 4x za rok. V první vlně je možné si věci objednat do konce března (sortiment bude hotový první týden v dubnu), druhá várka bude možná k objednání do konce června (sortiment bude hotový první týden v červenci), třetí várka bude do konce srpna (sortiment bude hotový první týden v září) a poslední, čtvrtá vlna objednávek bude vždy do konce listopadu (sortiment bude hotový první týden v prosinci). Případě dotazů neváhejte kontaktovat sekretáře oddílu. Tento způsob se NEVZTAHUJE na objednávky dresů.

zveřejněno: 28.1.2019

Je za námi další herní víkend, nejnáročnější v sezóně, co se týče domácích pořádání. V sobotu sehrály domácí kolo holky z Měčína na palubovce CMS, kde se utkaly s týmy z Rokycan, Chodova, či Slavie Plzeň. Mladší žáci pokračovali odpoledním turnajem ligy mladších žáků a po omluvení se z důvodu nemocí týmu Domažlic kluci sehráli "jen" dva zápasy - proti FBŠ SLAVIA Plzeň girls a proti TJ Slavoj Tachov. V sobotu se také sehrály další ligové zápasy juniorek na hale Fbc Plzeň, kde sice holky vzaly body vedoucí Slavii Plzeň po remíze 3:3, ale ve druhém zápase holky podlehly týmu z Rokycan 2:5. Poslední kategorií, která v sobotu vyjela na své další zápasy, byl mužský celek. Ten se konečně probral a začíná sbírat body, po lepších vstupech do třetin a udržení koncovek zápasů. S Chebem i Sokolovem kluci vyhráli, posouvají se tak v tabulce a dělí se s Tachovem prozatím o 9. místo. V neděli se dorostenci "B" vydali do nedalekých Domažlic, kde prohráli ve dvojzápase proti Horšovskému Týnu a Sokolovu. Na domácí palubovce se utkali dorostenci "A" s Českou Lípou (10:4) a Kadaní (8:3). Oba celky kluci přehráli a drží tak domácí neporazitelnost.

zveřejněno: 21.1.2019

O uplynulém víkendu se představily dvě kategorie. V sobotu dorostenci "A", v neděli pak elévové. Sobotní výkon dorostenců nestačil na vítězství a kluci tak dvojzápas na MSH Plzeň ztratili. V prvním zápase proti Florbal Ústí se kluci dlouho drželi, ale pak přišel zlom, ve kterém kluci inkasovali dva góly a soupeře to "nakoplo". Zápas skončil výsledkem 10:5 ve prospěch Ústí. Druhý zápas proti Slavii Plzeň byl úplně o něčem jiném a Slávisté ukázali, proč jsou ve vedení tabulky nejvyšší dorostenecké ligy. Výsledkem 11:1 si Plzeňané pohlídali zápas a dovedli jej do vítězného konce. V neděli sehráli na hale SH Slavia Plzeň další turnaj elévové, kteří se zápas od zápasu zlepšují.

zveřejněno: 17.1.2019

Kdo tak ještě neučinil, připomínáme, že do 15.1. měla být zaplacená druhá část členských příspěvků. Prosíme o nápravu dle manuálu.

zveřejněno: 14.1.2019

Vzhledem k možnému zavedení v budoucích letech a hlavně k časté úrazovosti v oblasti očí a obličeje, jsme se rozhodli zavést v klubu pro děti kategorií mladších žáků a žákyň a mladší možnost objednání si ochranných brýlí. Hráči a rodiče tak předchází vážnějším zraněním a ke své ochraně nebo ochraně svých dětí. Koupit brýle si můžete po kontaktování sekretáře oddílu. Kontakt najdete v sekci --> Kontakty. Výběr je jednoduchý - ochranné brýle na obrázku jsou od značky Tempish v provedení "grey" a je možné je vyzkoušet ve velikosti "Senior" a "Junior".

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2019
249 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 T.J. Sokol Koterov 16 / 40
2 TJ Sokol Vejprnice 16 / 40
3 Florbalová škola Plzeň B 16 / 38
4 DDM Stod 16 / 33
5 SK Jiskra Go-Go Domažlice B 18 / 27
6 FbC Plzeň B 16 / 26
7 FBŠ SLAVIA Plzeň B 16 / 22
8 USK Akademik Cheb 16 / 21
9 Florbal Sokolov B 18 / 20
10 Florbal Slavoj Tachov 18 / 20
11 SPORT CLUB Klatovy 16 / 18
12 FBC FORSEE PLZEŇ 18 / 13
13 RUDÝ KONĚ Horažďovice 16 / 6

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 532 sledujících
303 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal