Aktuality

zveřejněno: 12.10.2020

Mladší žákyně odehrály v sobotu 10.10.2020 v Mariánských Lázních svůj první turnaj. Jelikož v plzeňském ani karlovarském kraji není čistě dívčí soutěž, jsou naše děvčata přihlášena do přeboru mladších žáků, kde se tak setkají jak s týmy kluků, tak s týmy složenými z holek. Vzhledem k tomu, že holky nemají stabilní brankářku, musely se v bráně střídat, což se výrazně projevilo na výsledcích. První zápas proti TJ Lokomotiva Mariánské Lázně naše holky prohrály 10:2, první polovina zápasu byla vyrovnaná, druhá už byla pouze záležitostí soupeřek. Ve druhém zápase si holky poměřily síly s chlapeckým týmem FBC Plzeň, který je přehrál 13:3. A v posledním zápase s FBC Rokycany opět holky prohrály 15:7. I přesto, že naše holky bojovaly, bohužel se jim nepodařilo přehrát starší soupeře. Do dalších zápasů ale nasbíraly cenné zkušenosti. V sobotu se také odehrálo kolo plzeňské ligy mladších žáků v Tachově. S domácím týmem Tachova jsme prohráli 6:7, proti týmu z Tlučné 3:5. Poslední zápas jsme vyhráli se Slavií Plzeň (red) 6:5. Kluci se turnaje účastnili v žalostném počtu sedmi statečných v poli, což je pro pětkový florbal smutný počet. Nicméně se hrdě prali až do konce, a v tak malém počtu, předvedli úctyhodný výkon. Druhý víkendový den hrálo hned několik kategorií, dorostenci odjeli do Šťáhlav, kde se utkali s týmem FBC Plzeň, se kterým remizovali 3:3, celý zápas korigovali skóre pro svůj prospěch, v závěru bohužel již docházeli síly a více přistupovali na hru Plzně, která zvládla vyrovnat. V zápise je chybně uveden výsledek 3:2 pro klatovské družstvo, a to z důvodu fatální chyby rozhodčích, kteří si nezkontrolovali správnost údajů a potvrdili špatný výsledek zápasu. Situaci momentálně řeší Ligová komise. Druhý zápas s Tlučnou, prohráli 7:6, kdy celý zápas dotahovali nepříznivý výsledek. Muži A vyrazili do haly FBŠ Slavia Plzeň, kde se střetli s týmy Forsee Plzeň a Rudými koni Horažďovice, kde nejprve podlehli s prvním jmenovaným 6:2, jelikož je trápilo bránění soupeře od jejich poloviny a následné brejkové situace. Ve druhé zapase prohráli těsným rozdílem 2:1. Pod prohry se podepsaly hrubé chyby v obraně a dle slov trenéra Jana Polomise, střelba na úrovni elévů. Z Plzně tak odjížděli bez bodu a můžou jen slíbit, že příště už to bude lepší. A muži B ten samý den brzy ráno odjeli směr Františkovy Lázně. První zápas v 9:00 proti Chebu prohráli 10:0. Druhý zápas proti Rokycanům prohráli 11:2. “Nutno dodat, že několik našich hráčů dnes nastoupilo k prvnímu zápasu za mužskou kategorii, kluci se musí ještě sehrát, ale myslím si, že si to sedne a budeme jen lepší. Tedy pokud nám plukovník dovolí se vrátit v nějakém rozumném časovém horizontu” Dodal k zápasům trenér Jiří Klouda.

zveřejněno: 11.10.2020

Na základě nařízení, které MZČR vydalo ve čtverečních hodinách, musíme přerušit na 14 dní tréninkovou činnost ve vnitřních prostorách. Zastavena je také veškerá zápasová činnost. Od zítřka ale můžeme trénovat ve skupince 20 lidí venku. Podrobné vyjádření zde - https://www.cuscz.cz/novinky/vykladove-stanovisko-k-omezeni-sportovni-cinnosti-od-1210.html Trenéři budou kontaktovat své hráče a rodiče o venkovních aktivitách.

zveřejněno: 8.10.2020

Vzhledem k opatření, které ministerstvo zdravotnictví k 8.10. vydalo, musíme bohužel oznámit, že od pondělí 12.10. bude prozatím na 14 dní přerušena vnitřní tréninková i zápasová činnost. Pravidlo 20 lidí ve vnějších prostorách stále platí, a proto se trenéři co nejdříve ozvou svým hráčům a rodičům se svými alternativními tréninkovými plány venku. Děkujeme za pochopení a doufejme, že se brzy do haly znovu vrátíme!

zveřejněno: 8.10.2020

O víkendu nás čeká hned několik turnajů. Hrají čtyři mužské celky a mladší žákyně čeká jejich první turnaj v letošní sezóně, který odehrají v sobotu 10.10. v Mariánských Lázních. První zápas mladších žákyní se odehraje od 13:00 proti domácímu celku, poté v 15:00 proti FBC Plzeň a v posledním zápase se utkají proti FBC Rokycany od 16:20. Ve stejný den hrají i mladší žáci v Tachově. Od 13:00 si to rozdají s Tachovem B, od 14:40 s týmem z Tlučné a v posledním zápase dne je čeká v 16:20 zápas proti Slavii Plzeň red. Následující den, tedy v neděli 11.10., hrají dorostenci ve Šťáhlavech. První zápas začíná ve 13:30 s týmem FBC Plzeň B, druhý zápas s TJ Tlučná od 15:50. Ve stejný den hrají i muži, áčko odehraje svá první utkání v hale Slavia VŠ Plzeň a béčko se chystá do Františkových Lázní. Áčko se od 13:00 utká s týmem FBC Forsee Plzeň. Druhý zápas, od 15:20 sehrají s Rudými Koni z Horažďovic. Druhý mužský tým B hrají první zápas od 9:00 s Chebem, druhý od 11:30 proti Rokycanům. Mužům a mladším žákyním přejeme, úspěšný vstup do prvních zápasů sezony. Bohužel Vás musíme upozornit na fakt, že všechny zápasy se odehrají bez účasti diváků, dle platných nařízení z vlády ČR o nouzovém stavu k pandemii COVID-19. Děkujeme za pochopení. Pokusíme se, o co nejaktuálněji informovanost ohledně stavu a výsledcích zápasů na klubových sociálních sítí.

zveřejněno: 5.10.2020

O víkendu se odehrál pouze jeden turnaj, jelikož starším žákům, juniorům a dorostenkám byly zápasy přesunuty z důvodu nařízení karantén. Starší zahájily svoji letošní pouť ve středočeské lize na hale Kotlářka v Praze, kde odehrály svůj první turnaj. Družstva všech týmů doznala určitých změn, proto byl tento turnaj částečně neznámou. První zápas s Black Angels-black jsme nezvládli a prohráli 0:4. Holky měly potíže především s rychlostí a přímočarostí naší útočné hry. Ve druhém souboji nás čekal loňský vítěz soutěže, FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Tohoto soupeře jsme větší část hrací doby přehrávali, vytvořili jsme si náskok 3:1, ale neudrželi jsme pozornost a v krátkém čase se skóre otočilo na konečných 3:5. O udržení v prvním výkonnostním koši jsme se utkali s FATPIPE Tigers Start98 Kunratice. Sledovali jsme jejich předešlé zápasy a věděli, že to bude těžký soupeř. Naše děvčata ale ukázala, že bojovat umí a po vítězství 6:1 jsme se mezi nejlepšími v prvním koši udrželi. “Všem holkám patří velké poděkování za práci v přípravě i na tomto odpracovaném turnaji”. Hodnotil jediné víkendové utkání trenér starších žákyň Radek Mašát. Zápasy starších žáků musely být, bohužel, z důvodu nastavení soutěžního řádu pro košové systémy kontumovány. O náhradním termínu juniorů a dorostenek, Vás budeme informovat v průběhu týdne.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2020
194 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 TJ Tlučná 4 / 12
1 Greyhounds Plzeň 21 / 50
2 USK Akademik Cheb 4 / 9
3 TJ Sokol Lázně Kynžvart 2 / 6
4 Florbal Slavoj Tachov 4 / 6
6 FBC FORSEE PLZEŇ 2 / 3
8 RUDÝ KONĚ Horažďovice 4 / 3
9 SPORT CLUB Klatovy 2 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
236 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal