Aktuality

zveřejněno: 14.10.2019

Uplynulý víkend přinesl opět spoustu výjezdů a zápasů. V sobotu s představil tým starších žáků na domácí palubovce, který v malém počtu dokázal uhrát velmi pěkné výsledky. Jedna výhra, jedna remíza a prohra díky nepoměru v počtu hráčů, které měli trenéři k dispozici na střídání a logicky kluci "odešli" fyzicky. Junioři "na Slavii" v Plzni opět 100% a nezaváhali ani v jednom zápase. Zaslouženě tak vedou tabulku 2. ligy juniorů. Neděle se nesla opět v podobném duchu. Na svůj první turnaj v sezóně se vydali elévové, a to v hojném počtu. Turnaj v Plzni na 14. ZŠ si děti velmi užily a přivezly několik cenných zkušeností a gólů. Čtvrtým zástupcem na víkendové scéně byly starší žákyně, které dominovaly v Praze. Tři zápasy, tři výhry, posun v tabulce a holky společeně s trenérem a jejich rodiči mohly strávit zbytek slunečné neděle spokojeně. | Foto: Starší žákyně

zveřejněno: 6.10.2019

O uplynulém víkendu se opět odehrálo několik zápasů v rámci soutěží jednotlivých kategorií. Sobota patřila dorostenkám a mladším žákům. Holky výjezd do Prahy zvládly na výbornou a berou za obě dvě vítězství 6 bodů. Mladší žáci, nutno dodat, že velmi omlazení o velký počet elévů, zvládli svůj vstup do sezóny také dobře. Takřka nový tým dokázal vstřelit několik hezkých gólů a jednou i na domácí palubovce haly CMS vyhrát! Neděle patřila mužům a jejich domácímu dvojzápasu, dorostenci brzy ráno odjeli do Františkových Lázní. Mladší naděje (Na fotografii) nejdříve přehráli FbC Plzeň 8:4, ve druhém zápase ale kluci podlehli Chebu, který dal dva rychlé góly a my jsme se nedokázali přes výborný výkon brankáře hostů prosadit. Muži, které čekal vstup do ligy v domácím prostředí, první zápas proti Chebu zvládli a smetli ho desítkou na kontě. Bohužel, ve druhém zápase s nováčkem ligy z Kynžvartu nastoupil "jiný tým" a nejstarším zástupcům oddílu se nedařilo prosazovat tak, jak by si přál a podlehli mu rozdílem 4 gólů.

zveřejněno: 29.9.2019

V sobotu 28.9. se starší žákyně vydaly na první ligový výjezd, který je čekal v ZŠ Nehvizdy u Prahy. Soupeřem na úvodní utkání byl tým z Vinohrad, kterým holky přidělily 7 gólů a pouze jeden inkasovaly (7:1). Další zápas holky čekal v pravé poledne, který taktéž zvládly. Soupeře z Florbalové akademie Mladá Boleslav holky přehrály s dvoubrankovým rozdílem 3:1. Třetí zápas, o první místo na turnaji, holky už bohužel prohrály. "Stopku" jim vystavil tým SK Dvojka Praha s náskokem 5 gólů (1:5). "V posledním zápase jsme nedokázali řídit hru. Inkasovali jsme jako první, srovnali jsme a následně jsme znovu dostali gól. Nepomohla nám ani přesilovka, kde jsme nedokázali proměnit šance. Celkově v zápase chyběla holkám soustředěnost" Hodnotí poslední zápas trenér Radek Mašát.

zveřejněno: 25.9.2019

O víkendu se rozehrála soutěž dorostenkám, následující víkend o státním svátku nás čeká ostrý vstup dalších kategorií. V sobotu se opět v rámci pražské soutěže představí starší žákyně, které čekají dva zápasy proti Královským Vinohradům a Florbalové akademii Mladá Boleslav. Ve stejný den se utkají starší žáci na hale TJ Slavoj Tachov proti domácímu Tachovu, Tlučné a Karlovým Varům. Nedělní den bude patřit juniorům a juniorkám. Holky, do třetice všeho dobrého, taktéž v rámci pražské soutěže, budou bojovat o první body do tabulky na hale ve Vinohradech proti Plamenu Chodov a Táboru. Junioři se na úvod sezóny představí doma, na palubovce haly SH ZŠ Čapkova Klatovy.V 10:10 je čeká zápas proti rezervě FBŠ SLAVIA Plzeň, od 13:40 proti Sokolovu. [Foto Ilustrační]

zveřejněno: 24.9.2019

O víkendu odstartovaly sezónu dorostenky, které letos čeká soutěž v Praze. V neděli holky čekal dvojzápas proti Vinohradům a Pantherkám. V prvním zápase holky o gól prohrály, ačkoliv v zápase byly spíše lepším týmem, ale sráželi je individuální chyby směrem do obrany a horší koncovka. Ve druhém zápase si však holky průběh pohlídaly a Panthers Praha přehrály 5:3. "Ve druhém zápase jsme nastoupily proti Pantherkám. Tento zápas jsme již začali po rozboru minulého utkání lépe a soupeře od začátku přitlačili na jeho půlku. Bohužel za stavu 2:0 pro nás jsme soupeři darovali 2 přesilovky, které sice protivník nevyužil, ale dostal se jimi do zápasu. Od té doby utkání nahoru dolu jsme však již nepustili a po pěkných kombinacích zvítězili zaslouženě 5:3. V tomto zápase byla plusem zlepšená střelba, tlak většinu zápasu a hra na balonku, mínusem bohužel opět zbytečné chyby a vyloučení. Tři body a hlavně předvedená hra jsou však příslibem do dalších kol, chyby zase motivací, na čem zapracovat." hodnotí první body v sezóně trenér Honza Hořký.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2019
264 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 Greyhounds Plzeň 4 / 10
2 TJ Tlučná 4 / 10
3 SPORT CLUB Klatovy 4 / 9
4 USK Akademik Cheb 4 / 9
5 TJ Sokol Lázně Kynžvart 4 / 6
6 RUDÝ KONĚ Horažďovice 4 / 3
7 FBC FORSEE PLZEŇ 4 / 0
8 Florbal Slavoj Tachov 4 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
0 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal