Aktuality

zveřejněno: 29.3.2021

Dobrý den všem, v minulém týdnu jsme zasílali email obsahující dotazník potřeb členů oddílu. Odkaz na dotazník je nyní nově k vyplnění i přímo na členské sekci. Těm, kteří již dotazník vyplnili děkujeme, ostatní členy oddílu prosíme o jeho vyplnění.

zveřejněno: 11.1.2021

Rádi bychom jako oddíl reagovali na aktuální situaci pandemie a zákazu sportování s ohledem na (ne)platby členských příspěvků v "probíhající" sezóně. A to i v souvislosti, že 15.1. 2021 měl být termín pro splatnost druhé části. Jsme si vědomi, že odtrénováno a ještě méně odehráno zápasů není adekvátní platbě, kterou většina hráčů a rodičů v pruběhu září učinila. Nikdo zatím neví, kdy a jakým způsobem se sezóna a tréninky tak, jak je známe, rozjede, a proto s jistotou nedokážeme říct, zda se předplacená sezóna odehraje. Z tohoto důvodu bychom byli rádi, abyste vy, rodiče a hráči věděli, že není nutné platit druhou část příspěvků. Samozřejmě evidujeme i platby celé u mnoha hráčů. Jednotný systém s ohledem na situaci nelze určit, nicméně je momentálně více možností, které hráč může a nemusí využít. Administrativně to nebude jednoduché, a to hlavně po stránce individuálních požadavků od hráčů, nicméně aktuálně je možné nabídnout varianty: V případě zaplacené celé částky lze poměrnou část: ponechat klubu, vrátit zpět, převést na letní akce (soustředění/Prague Games atd.), převést na další sezónu (tj. od září 2021). Stejně tak budeme postupovat u poloviční částky. V případě dotazů kontaktujte sekretáře oddílu, který se s Vámi individuální situaci pokusí vyřešit ke spokojenosti.

zveřejněno: 28.12.2020

Jak jsme před časem informovali, přihlášky na letní soustředění mužských i ženských složek lze posílat do 31.12. 2020 do 23:59. Následně už nebudeme další přihlášky přijímat. Zbývá tedy pár posledních dnů, tak neváhejte ať stihnete termín! V průběhu ledna pak každý účastník dostane e-mail s podrobnými informacemi.

zveřejněno: 1.12.2020

Vzhledem k tomu, že situace je nejasná a stále je v řešení tréninková aktivita kolektivních sportů, cítíme potřebu se k situaci vyjádřit. Nové opatření z jednání vlády v neděli 29.11.2020 vzešlo, že trénovat je pro nás momentálně uskutečnitelné zatím jen venku. Samozřejmě tréninky venku v této době nejsou žádnou výhrou, ale tým může být v těchto těžkých časech alespoň spolu. Pro vnitřní sportoviště platí omezení 10 osob s rouškou a zároveň je stále diskutováno, zda vůbec kolektivní sport může v takovémto omezení trénovat uvnitř. Z nařízení jasně vyplývá, že vnitřní prostory můžou využívat pouze individuální sportovci a v roušce. Jelikož sport v roušce je riziková činnost, nad touto variantou jsme zatím ani neuvažovali jako nad reálnou. Od neděle NSA (národní sportovní agentura) vede jednání s MZCR, aby byl počet navýšen na 30 osob včetně kolektivních sportů a pochopitelně NSA usiluje i o to, aby byla zrušena povinnost nosit během aktivity roušku. Jakmile budeme mít jasnější informace, budeme informovat hráče a rodiče.

zveřejněno: 12.10.2020

Mladší žákyně odehrály v sobotu 10.10.2020 v Mariánských Lázních svůj první turnaj. Jelikož v plzeňském ani karlovarském kraji není čistě dívčí soutěž, jsou naše děvčata přihlášena do přeboru mladších žáků, kde se tak setkají jak s týmy kluků, tak s týmy složenými z holek. Vzhledem k tomu, že holky nemají stabilní brankářku, musely se v bráně střídat, což se výrazně projevilo na výsledcích. První zápas proti TJ Lokomotiva Mariánské Lázně naše holky prohrály 10:2, první polovina zápasu byla vyrovnaná, druhá už byla pouze záležitostí soupeřek. Ve druhém zápase si holky poměřily síly s chlapeckým týmem FBC Plzeň, který je přehrál 13:3. A v posledním zápase s FBC Rokycany opět holky prohrály 15:7. I přesto, že naše holky bojovaly, bohužel se jim nepodařilo přehrát starší soupeře. Do dalších zápasů ale nasbíraly cenné zkušenosti. V sobotu se také odehrálo kolo plzeňské ligy mladších žáků v Tachově. S domácím týmem Tachova jsme prohráli 6:7, proti týmu z Tlučné 3:5. Poslední zápas jsme vyhráli se Slavií Plzeň (red) 6:5. Kluci se turnaje účastnili v žalostném počtu sedmi statečných v poli, což je pro pětkový florbal smutný počet. Nicméně se hrdě prali až do konce, a v tak malém počtu, předvedli úctyhodný výkon. Druhý víkendový den hrálo hned několik kategorií, dorostenci odjeli do Šťáhlav, kde se utkali s týmem FBC Plzeň, se kterým remizovali 3:3, celý zápas korigovali skóre pro svůj prospěch, v závěru bohužel již docházeli síly a více přistupovali na hru Plzně, která zvládla vyrovnat. V zápise je chybně uveden výsledek 3:2 pro klatovské družstvo, a to z důvodu fatální chyby rozhodčích, kteří si nezkontrolovali správnost údajů a potvrdili špatný výsledek zápasu. Situaci momentálně řeší Ligová komise. Druhý zápas s Tlučnou, prohráli 7:6, kdy celý zápas dotahovali nepříznivý výsledek. Muži A vyrazili do haly FBŠ Slavia Plzeň, kde se střetli s týmy Forsee Plzeň a Rudými koni Horažďovice, kde nejprve podlehli s prvním jmenovaným 6:2, jelikož je trápilo bránění soupeře od jejich poloviny a následné brejkové situace. Ve druhé zapase prohráli těsným rozdílem 2:1. Pod prohry se podepsaly hrubé chyby v obraně a dle slov trenéra Jana Polomise, střelba na úrovni elévů. Z Plzně tak odjížděli bez bodu a můžou jen slíbit, že příště už to bude lepší. A muži B ten samý den brzy ráno odjeli směr Františkovy Lázně. První zápas v 9:00 proti Chebu prohráli 10:0. Druhý zápas proti Rokycanům prohráli 11:2. “Nutno dodat, že několik našich hráčů dnes nastoupilo k prvnímu zápasu za mužskou kategorii, kluci se musí ještě sehrát, ale myslím si, že si to sedne a budeme jen lepší. Tedy pokud nám plukovník dovolí se vrátit v nějakém rozumném časovém horizontu” Dodal k zápasům trenér Jiří Klouda.

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2021
196 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 TJ Tlučná 4 / 12
1 Greyhounds Plzeň 21 / 50
2 USK Akademik Cheb 4 / 9
3 TJ Sokol Lázně Kynžvart 2 / 6
4 Florbal Slavoj Tachov 4 / 6
6 FBC FORSEE PLZEŇ 2 / 3
8 RUDÝ KONĚ Horažďovice 4 / 3
9 SPORT CLUB Klatovy 2 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
0 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal