Aktuality

zveřejněno: 17.7.2020

Přihlášky jsou v plném proudu! Do 31.7. 2020 je stále možnost se přes přihlášky na webu v sekci "Klubové akce" přihlašovat!

zveřejněno: 4.5.2020

Vzhledem k tomu, že vláda ČR ke konci týdne ještě více uvolnila opatření týkajících se sportovních akcí, usnadnilo to nejen nám rozpis venkovních tréninku a kategorie tak mohou trénovat spolu.Pozorně si prosím přečtěte rozpis tréninků a v případě dotazu neváhejte kontaktovat trenéry. Začínáme 11.5.

zveřejněno: 29.4.2020

Vzhledem k tomu, že vláda ČR uvolnila některá opatření, která se týkají i sportu, máme možnost v omezeném počtu a za dodržení bezpečnostních opatření zahájit letní přípravu v původně plánovaném termínu letnî přípravy. Termín obnovení tréninku je od pondělí 11.5. Aktuálně by měli být rodiče i hráči kontaktováni svými trenéry se souhlasy k zahájení venkovních tréninků. Vzhledem k neobvyklé náročnosti plánování prosíme o trpělivost, během příštího týdne zveřejníme podrobný rozpis míst, časů a tréninkových skupin včetně kontaktů na jednotlivé trenéry. Těšíme se na vás!

zveřejněno: 6.4.2020

Zejména u starších žáků nebyla před sezónou jednoduchá. Menší počet, více sportů u mnoho hráčů..Ale Martin Klán se s tím "popral" velmi dobře. "Letošní rok jsme u starších žáků začínali od začátku, ať už se jedná o individuální tak týmovou hru. Kluků nebylo letos mnoho a práce nám neulehčoval i fakt, že polovina z nich hraje fotbal, který v letních měsících upřednostňuje" vysvětluje situaci Martin.Důležité bylo pro trenéra i celou kategorii nastavení pravidel, která byla nutnost zavést. "Dlouho jsme si k sobě hledali cestu. Já osobně jsem měl problém s tím,že bylo častěji potřeba zvyšovat hlas a nastavovat si nějaké hranice a pravidla." Ale i přes ne tak ideální podmínky na začátku sezóny se povedl velký kus práce. "Musím kluky pochválit. Kdybyste se mně dnes zeptali, co jsem čekal na konci sezóny, tak by mě ani nenapadlo přemýšlet o tom, že budou kluci takhle dobře fungovat. Za tu malou chvíli, kdy jsme se sešli společně na tréninku a pracovali jsme lehce na tom, čím bychom se chtěli na hřišti prezentovat" hodnotí Martin závěr předčasně ukončené sezóny. A dorostenci? "Tým dorostenců letošní rok předvedl obrovský progres v oblasti myšlení o florbalu jako takovém. Už to nebylo jen o individuální práci hráčů, za což jsem rád. Zlom přišel někdy v půlce sezóny, bohužel se letošní výkon neodrazil v tabulce. Konec sezóny byl radikálně ukončen aktuální situací, proto mě mrzí, že jsem s kluky nestihl, za mě, úspěšnou sezónu dotáhnout do konce. Věřím, že by se tým posunul ještě o něco dál a koncept práce by byl dotažený do konce. Oto víc budeme muset pracovat mimo sezónu a na letní přípravě, která přijde snad co nejdříve" smutní závěrem trenér dorostenců a starších žáků pro uplynulou sezónu Martin Klán. | Foto: Dorostenci

zveřejněno: 2.4.2020

"Pro tyto věkové kategorie a také protože jsme doufali ve větší kvalitu soutěže, náročnější zápasy a tedy další posun dívčího florbalu v Klatovech." jedním dechem na úvod dodává trenér juniorek a dorostenek Honza Hořký. "Většina lidí nám asi moc nevěřila. Já osobně jsem šel do sezony s tím, že můžeme hrát o vršek obou soutěží, což se mi nakonec potvrdilo" vzpomíná na začátek sezóny Honza, který měl nelehký úkol. Neznáme prostředí, vzdálenost, kvalita soutěže..To vše bylo "ve hře"."Dalšími, tentokrát ryze rozvojovými cíli bylo nabrat nové dívky, začlenit je do týmů, zaměřit se na herní činnosti děvčat a postupně je naučit osvojit si herní systémy. Samozřejmostí pro mě bylo, aby holky hra bavila a jezdily na turnaje a z turnajů s velkou radostí" dodává. A jaká je situace na konci sezóny? Velmi dobrá! Juniorky i dorostenky soutěž vyhrály a ukázaly, že i tým z dalekých Klatov může ligu v Praze vyhrát! "Musím říct, že až na drobnosti jsem byl velice spokojený. Hráli jsme pohledný a útočný florbal, který musel diváky bavit, soupeře asi už tolik ne. Pro mě je pozitivní, že se nám dařilo kombinovat, hladově se tlačit do zakončení i dobře bránit. Mnoho dívek se za celou sezonu velice zlepšilo a posunulo, čímž šel nahoru i tým jako takový" My samozřejmě holkám i Bačovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. V dalším hodnocení se podíváme na dorostence a starší žáky. | Foto: Juniorky

TOPlist
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2020
177 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 FBC FORSEE PLZEŇ 0 / 0
1 Greyhounds Plzeň 21 / 50
4 Florbal Slavoj Tachov 0 / 0
5 RUDÝ KONĚ Horažďovice 0 / 0
6 SPORT CLUB Klatovy 0 / 0
8 TJ Sokol Lázně Kynžvart 0 / 0
9 TJ Tlučná 0 / 0
10 USK Akademik Cheb 0 / 0

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
354 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal