zveřejněno: 6.11.2019
Čtvrteční dny budou patřit pravidelně historii a zajímavostem našeho klubu. V květnu 2020 tomu bude 5 let, kdy byl náš florbalový oddíl za pomoci vedení a členů FBŠ SLAVIA Plzeň (tehdy Slavia VŠ Plzeň) založen a my chystáme menší zpestření v podobě připomenutí, ohlédnutí, jednoduše řečeno, pozastavení se nad historií založení. To vše nás čeká v květnu nového roku. Do té doby, budeme pravidelně zásobovat každý týden ve čtvrtek články, kterými se vrátíme do doby první sezóny. Založení, vznik a jak to vše celé začalo, bychom rádi nechali na květnové "oslavy", které uskutečníme v rámci pravidelně konaného, rozlučkového turnaje. Co ale připomeneme dnes, bude zahájení sezóny, počet týmů a hlavně počet členů, se kterými oddíl šel do úvodní sezóny. V září 2015 jsme začínali s dvěma kategoriemi, což by dorost a starší žáci o které se starala dvojice trenérů, kteří v oddíle působí stále - Honza Hořký a Jirka Klouda. Již zmíněné dvě kategorie se skládaly ze zhruba 35 aktivních hráčů, kteří reprezentovali náš oddíl a obzvláště z ročníků 2002 jsou kluci stále aktivní a zároveň jsou tahouny aktuálního juniorského i mužského týmu. Jako první společný výjezd starších žáků a dorostenců dohromady byl mezinárodní turnaj Prague Games v červenci 2015, kterého jsme se zúčastnili poprvé a pravidelnost držíme nadále. | Foto: Kategorie B13 (ročníky 2002 a 2003) na prvním turnaji v Praze (červenec 2015)
+420 722 957 069
infoflorbal-klatovy.cz
www.florbal-klatovy.cz
2015 - 2019
267 členů v rámci Českého florbalu
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit se

Tabulka

# Tým Z / B
1 Greyhounds Plzeň 9 / 20
2 SPORT CLUB Klatovy 9 / 19
3 USK Akademik Cheb 8 / 18
4 TJ Tlučná 8 / 16
5 TJ Sokol Lázně Kynžvart 9 / 15
6 Florbal Slavoj Tachov 8 / 4
7 RUDÝ KONĚ Horažďovice 9 / 4
8 FBC FORSEE PLZEŇ 8 / 3

Sledujte nás na Instagramu

...a buďte stále v obraze, co se u nás děje!

Sledujte nás na Instagramu. 0 sledujících
0 příspěvků

© SPORT CLUB Klatovy | florbal